Александър Сано е един от най-извесните български актьори. Гледали сме

...
Александър Сано е един от най-извесните български актьори. Гледали сме
Коментари Харесай

Как е изглеждал Александър Сано преди 20 години

Александър Сано е един от най-извесните български артисти. Гледали сме го в доста филми и сериали, измежду които " Диви и щасливи ", " В сърцето на машината ", " С река на сърцето ", " Ягодова луна ", " Южен вятър " и други. Една от обичаните ни негови функции, с която несъмнено съумя да завоюва сърцето на половин България, е тази на Косъма в " Под прикритие ".

Нас ни завоюва още от времето на Братя Мангасариян - комедийната музикална група от професионални артисти, които назоваха себе си с псевдонимите Зюмбюл (Силвестър Силвестров), Кулю (Владислав Петров) и Среброто (Александър Сано). Изявяваха се в жанр, който те са си измислили: манга хип-хоп (смесица от хип-хоп, пънк и етно детайли с иронични текстове).

Тъй като артистът постоянно качва вести за новите си професионални планове в обществените мрежи, постоянно хвърляме по едно око на профила му в Instagram, с цел да не пропуснем някоя скъпа информация.

Последната фотография там обаче съумя да ни изненада. Точно като доста други задгранични звезди и Александър Сано е решил да се върне обратно във времето, с цел да си напомни по какъв начин е изглеждал на млади години - в неговия случай преди 20 години. Актьорът, който сега е на 45 година, показа фотография, на която го вижда да театралничи с разкопчана риза.

" Намерих си позьорска фотография от преди тъкмо 20 години. Който не го е позор, да си покаже неговите. Един тип " Shame Challenge " (срамно предизвикателство) ", написа Сано под фрагмента.
 Александър Сано за премиерата на
99% друг

Александър Сано за точните избори, за преломите в кариерата и за бягането от клишето

Феновете му не пропуснаха да го похвалят какъв брой секси наподобява. Закачливи мнения оставиха и колежките му Весела и Луиза Григорова-Макариев, с които артистът има прелестни другарски връзки. 
Източник: lifestyle.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР