Александър Лазаров записа четвърта поредна победа в третата групова фаза

...

Нова двусетова победа за Лазаров в Белград

Александър Лазаров записа четвърта поредна победа в третата групова фаза на демонстративния шампионат в Белград, проведен от Академията на Янко Типсаревич. Българинът още веднъж не загуби сет, надигравайки аржентинеца Матиас Сукас със 7:5, 6:1 за 85 минути игра. Сукас е на 392-а позиция в международната класация, а Лазаров е под номер 539.

В първата част нямаше пробиви до 6:5 в интерес на Алекс. Тогава той поведе с 40:0 при сервис на Сукас и от третата опция завоюва сета. Във втората част българинът контролираше играта и завоюва пет следващи гейма от 1:1 до 6:1. Така след приключването на груповата фаза Лазаров е на върха в група "С " с 4 победи без изгубен сет. Лазаров взе участие в последния стадий от конкуренцията, откакто мина сполучливо през предиш