Александър Колев, който реализира второто попадение при победата срещу Берое

...

Александър Колев: Имаме доста добър отбор, на всяка позиция имаме 2-3 момчета

Александър Колев, който осъществя второто попадение при успеха против Берое с 2:0, разяснява дуела.

" Първите 15 минути бяха много положителни за нас, изпуснахме 2-3 чисти обстановки, по-късно мачът се изравни.

Второто полувреме започнахме по-агресивно, създадохме отново доста положения. Отборът на Берое не съумя да сътвори доста през второто полувреме, с изключение на удара на Кръстев, само че Дани се намеси добре.

Създадохме положения, вкарахме голове, можеше да вкараме и още, само че най-важното е, че продължаваме. Показахме един не неприятен футбол, само че би трябвало да работим върху завървшащата фаза "

" Чак 10 чисти положения не ми се коства, че са били, само че в действителност имахме много. Важното в такива мачове е да продължаваш напред.

Имаме много добър тим, на всяка позиция имаме 2-3 момчета. Показахме в шампионата, че можем да се борим против всеки. Целите са да се представяме оптимално добре и да носим наслада на хората, които и през днешния ден в работен ден пристигнаха да поддържат тима ", добави Колев.

" Аз съм максималист човек и постоянно може да е по-добре. В персонален проект ще си направя равносметка. Ще си проучвам полусезона и ще забележим по какъв начин ще се получат нещата ", приключи той.
 Любослав Пенев: Прогресът е доста явен през тези шест месеца