Александър Донски продължава блестящото си представяне на турнира червени кортове

...

Александър Донски продължава блестящата си серия в Синтра

Александър Донски продължава блестящото си показване на шампионата червени кортове в Синтра (Португалия) с награден фонд 15 хиляди $. Българинът имаше потребност от 2 часа и 44 минути за триумфа си против британеца Джордж Хаутън с 6-3, 2-6, 7-6(5).

Дъждът не разреши да приключи вторият кръг на
Дъждът не разреши да приключи вторият кръг на " Мастърс " 1000 в Синсинати

Ник Кириос победи Борна Чорич в следващия си необикновен мач

Това е четвърта поредна трисетова победа за Донски в Синтра. Той изигра три изнурителни квалификационни мача, с цел да попадне в главната скица.

В третия сет срешу Хаутън Александър изоставаше с 3-5, само че съумя да вземе последните четири гейма в мача.

Съперник на Донски на осминафинала през днешния ден ще бъде испанецът Пабло Виверо Гонсалес.