Алекс Бати ще се върне обратно в Обединеното кралство ДНЕС шест години след като беше „отвлечен“ от майка си и дядо
АЛЕКС Бати ще се върне назад в Обединеното кралство през днешния ден, шест години откакто се твърди, че е бил похитен, сподели френският прокурор Самуел Вуелта Симон.
Разбира се, че 17-годишният юноша пътува с пряк полет от Франция до Англия в късния следобяд в събота.
Заместник-прокурорът на Тулуза Антоан Лероа сподели, че младежът ще бъде на полет от летище Тулуза Бланяк до Лондон, „ съпроводен от членове на английските полицейски служби “.
След това той ще се реалокира в къщата на баба си в Олдам, Голям Манчестър, за прочувствена среща.
Момчето, което напусна духовна общественост в планините Пиренеи, изчезна на 11-годишна възраст по време на почивка с майка си и дядо си в Малага, Испания, през 2017 година
Заместник-прокурорът на Тулуза Антоан Лероа сподели в петък, че Алекс е прекарал последните две години в разнообразни региони на Южна Франция, живеейки в " духовни общности " с майка си, само че не и в фракция.
Дядото е умрял преди към шест месеца, сподели Лерой, добав...
Прочетете целия текст »




