Алехандро Гарначо предложи критиците на Манчестър Юнайтед да говорят твърде

...

Алехандро Гарначо отправя твърдо послание към критиците на Манчестър Юнайтед: „Твърде много хора говорят“

Алехандро Гарначо предложи критиците на Манчестър Юнайтед да приказват прекалено много, откакто Червените дяволи съумяха да победят Астън Вила с два гола по-малко в деня на бокса.

Тийнейджърът Гарначо провокира епичната победа за завръщане на Юнайтед с 3-2 с помощта на два удара през второто полувреме, което разреши на нападателя Расмус Хойлунд да означи спечелилия с дълго чакания си първи гол във Висшата лига. Тъй като респондентът Маркъс Рашфорд също означи първия гол на Гарначо, това беше продуктивна вечер за нападателите на Червените дяволи, които бяха подложени на тежки рецензии през последните седмици.

Юнайтед влезе в мача във вторник след суша от четири голове, която по времето, когато техният 19-годишен аржентинец вкара първия противоположен гол на своя тим в 59-ата минута, продължи седем часа. Наслаждавайки се на успеха, жизнерадостният Гарначо сподели пред Prime Video Sport: „ Твърде доста хора приказват за нападателите в Ман Юнайтед, че в никакъв случай не вкарваме голове...