Албания спечели с 1:0 гостуването си на Грузия и завърза

...

Грузия с неочаквана издънка срещу Албания в Тбилиси

Албания завоюва с 1:0 гостуването си на Грузия и завърза извънредно борбата в група 1 на Лига " В " на Лигата на нациите.

Единственото попадение осъществя Кристиян Аслани в самото начало на второто полувреме. След този резултат Грузия, Албания и Чехия, който играе по-късно през днешния ден, имат актив от 6 точки.

Грузинците разочароваха препълнените трибуни в Тбилиси. Те започнаха интензивно дуела и сътвориха някои обстановки, като Зивзиавадзе направи един сериозен пропуск. Вратарят на гостите Томас Стракоша също имаше някои положителни намеси.

В 48-ата минута Аслани изведе гостите напред. След попадението Грузия не съумя да реагира по допустимо най-хубавия метод и нямаше доста благоприятни условия за гол през втората част.
 Азербайджан - Словакия 1:3 в мач от Лигата на нациите