Албания победи с 3:1 като домакин Казахстан в мач от

...

Това ли е голът на годината в Лигата на нациите?

Албания победи с 3:1 като хазаин Казахстан в мач от шампионата Лига на нациите през вчерашния ден, само че дуелът ще се запомни на първо място таман с впечатляващото попадение на гостите. В 25-ата минута казахстанците преди малко бяха получили гол във вратата си за 0:2 и трябваше да възобновят играта от центъра. Това, което последва, бе много изненадващо, изключително за вратаря на албанците Етрит Бериша. Исламбек Куат стреля непосредствено от централния кръг и съумя по виртуозен метод да трансферира Бериша, реализирайки едно от най-красивите и зрелищни попадения в историята на шампионата.

It’s probably the fastest gol scored ever in the football history
Albania - Kazakhstan 3-1!

— Steve Athanasiou (@AthanasiouCccp)
View this post on Instagram

Албания заема втора позиция във краткотрайното класиране в Група 4 на Лига " С " с 8 точки, до момента в който Казахстан е на последното четвърто място с 4. Лидер е Беларус с 10 точки, а трети е отборът на Литва с 5.