Ал-Насър се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига в Азия.

...

Кристиано Роналдо отново се разписа за успех на Ал-Насър в Шампионска лига

Ал-Насър се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига в Азия. Тимът завоюва с 2:0 реванша против Ал Файха и продължи към идната фаза на шампионата с общ резултат 3:0.

. В реванша португалецът още веднъж бе прецизен.

Двубоят на стадион " Ал-Ауал Парк " в Рияд стартира по отличен метод за домакините. Отавио откри резултата, като засече с глава центриране в наказателното поле на Абдула Ал Хаибари.

Кристиано Родалдо бе близо да се разпише преди почивката, само че стреля в лявата греда с глава.

След паузата нападателят въпреки всичко стигна до гол. Вратарят Владимир Стойкович се опита да пресече дълъг пас, само че вместо това остави топката в краката на Роналдо, който се разписа на празна врата.

На четвъртфиналите Ал-Насър ще срещне Ал Аин, който в профил Насаф Карши с общ резултат 2:1.