Акула напада момче, плуващо в пристанището на Сидни, оставяйки го в критично състояние
Акула раздра момче, плуващо в пристанището на Сидни в неделя, оставяйки го в сериозно положение със съществени пострадвания на краката, оповестиха управляващите, отбелязвайки минимум третото нахлуване на акула в международен мащаб за по-малко от месец.
Хищникът ухапа момчето, за което се счита, че е на към 13 години, по време на късния следобяд край Шарк Бийч, щатската полиция на Нов Южен Уелс сподели.
„ Нараняванията са в сходство с това, за което се счита, че е било от огромна акула “, се споделя в изказване на полицията.
Служителите извадиха момчето от водата край плажа на пристанището в границите на минути откакто бяха известени за случая, сподели полицията.
Те оказаха първа помощ на момчето за „ съществени “ пострадвания на крайници, до момента в който беше на борда на полицейска лодка, като приложиха две медицински турникети.
Парамедиците го транспортираха до Детската болница в Сидни, където се сподели, че е в сериозно положение.
„ Препоръчва се на плувците да заобикалят влизанет...
Прочетете целия текст »




