Актьорът Пиърс Броснън заяви, че би искал да види Том

...
Актьорът Пиърс Броснън заяви, че би искал да види Том
Коментари Харесай

Пиърс Броснън каза кой иска да е следващият Агент 007

Актьорът Пиърс Броснън съобщи, че би желал да види Том Харди в ролята на Агент 007, заяви Movie Web.

Броснън извърши ролята на елитния сътрудник в четири кино лентата от поредицата. Вече е ясно, че Даниел Крейг ще извърши ролята на Джеймс Бонд в 25-тия филм от поредицата. След това обаче той ще се отдръпна и ще бъде издирван нов артист.

„ Джеймс Бонд си е Джеймс Бонд. Даниел Крейг беше страховит Бонд. Той направи ролята доста физическа. Имаш възприятието, че в действителност има невероятни качества.

Мисля, че Том Харди би бил добър Бонд. Ще се веселя да го видя в ролята. Нуждаем се от артист, който да накара публиката да трепери. Това е Бонд “, съобщи Броснън.

За Том Харди като идващ Бонд се приказва през последните няколко години. Той към момента не е коментирал публично, дали би поел ролята.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР