Актьорът Иван Ласкин си отиде без време, едва на 48

...
Актьорът Иван Ласкин си отиде без време, едва на 48
Коментари Харесай

За любовта, родината, приятелството: Най-паметните думи на Иван Ласкин

Актьорът Иван Ласкин си отиде без време, едвам на 48 години. Ще го помним с голям брой функции в театъра и киното. 

Ще го помним и с острия му и прям език. Събрахме някои от най-емблематичните му изявления.

За доверието

" Най-голямото отчаяние се назовава доверие! Никога не се доверявайте заради сляпа страст. Ще получите горест и отчаяние. "

За България и българите

 

" Искам да има единение, да сме единни. Хората са положителни. Българинът е извънреден човек, съчувствен. "

За българските политици

" Половината политици са идиоти. Те се хилят, бъркат си в носа и вървят по заведения, вместо да си правят работата съзнателно. "

За влизането му в политиката

" Доста партии са ме канили да бъда политик. Бих се ориентирал към десните партии, националистическите. С едно изискване обаче, аз не ненавиждам турците, имам доста положителни другари турци. Бих влезнал в политиката, само че не с финансови искания. "

За казуса му с алкохола

" Аз съм пияч, съпротивлявам се! Имам проблеми с алкохола. Тежък проблем. Пия доста ", призна той през сълзи в ефирен ефир. " Казвам го, тъй като това е първият метод, по който да стартира лекуването. Никой не знае по какъв начин се случва. Идва внезапно. "  

За самоиронията

" Ако видите на следващия ден човек чисто гол и да кукурига, да знаете, че съм аз. "

За приятелството 

" Пазете се от усмивки, безизразни очи и " другарство ". Общувайте с грубияни! Милите хора ме плашат. Ваш Иван! "

За любовта му към Алекс

" Толкова те обичам, че даже не виждам детето ни когато притичва около теб! Толкова те обичам, че когато стоеше под дъгата в Гърция тя ми се видя черно-бяла... Обичам бръчиците и нескопосаната ти прическа заран, когато се събуждаш и приличаш на мокро врабче...Толкова те обичам, че единствено когато съм с теб, не съм лакомец. Толкова те обичам, тъй като ме правиш добър и гальовен, тъй като цериш просташкият ми темперамент единствено с взор...защото те обичам! Обичам тайнството ти на почтен човек и някои релефи от тялото ти за които няма да споделя! Обичам дишането против лицето ми когато спиш и аз те виждам! Обичам да те погалвам и ти да се усмихваш на сън... "

Източник: vbox7.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР