Актьорът и режисьор Джон Кразински беше обявен от сп. Пийпъл

...
Актьорът и режисьор Джон Кразински беше обявен от сп. Пийпъл
Коментари Харесай

Ето кой е най-сексапилният мъж на планетата

Актьорът и режисьор Джон Кразински беше разгласен от сп. " Пийпъл " за " най-сексапилния жив мъж " на планетата за 2024 година, предадоха международните организации.

Кразински пое купата от миналогодишния й притежател Патрик Демпси, прочул се с ролята си в хитовия сериал " Анатомията на Грей ". Сп. " Пийпъл " оповести избора си в " Късното шоу на Стивън Колбер ".

В отговор на новината Джон Кразински сподели, че " на мига е изгубил схващане " и че в главата му няма никаква мисъл, като се изключи че може би е " излъган ".

" Човек не се разсънва просто по този начин, питайки се дали това не е денят, в който ще го поканят да бъде най-сексапилният жив мъж. И въпреки всичко това беше денят, в който вие го направихте. Вие в действителност вдигнахте летвата за мен ", добави Кразински.



Като артист 45-годишният Джон Кразински е прочут на феновете с ролята на сардоничен симпатяга в ситкома " Офисът ". Той е режисирал и първите два кино лентата от хорър поредицата " Нито тон ", основната роля в която извършва брачната половинка му, актрисата Емили Блънт.

Джон Кразински споделя още, че от всички благоприятни условия, които е имал като артист, най-голямо задоволство му носи това да бъде същински фамилен мъж.

По думите му той избира да бъде брачен партньор и татко, който щастливо живее в Бруклин с Емили Блънт и двете им дъщери - 10-годишната Хейзъл и 8-годишната Вайълет. Кразински и Блънт са семейство от 14 години. 

Актьорът и режисьор споделя, че е бил изключително разчувствуван да заяви новината на жена си.



Емили Блънт на собствен ред се пошегува, че възнамерява да постави фототапет в къщата им с корицата на Кразински, в случай че той получи купата.

" Това е красивото нещо, когато си женен за някого, непрекъснато се учиш, променяш и развиваш. Аз съм благополучен, че мога да мина през всичко това с нея ", сподели артистът и режисьор. 

Той продължи да се майтапи с купата си, отбелязвайки, че тя евентуално няма да промени изключително ситуацията му в къщата. " Мисля, че това ще ме накара да правя повече домашен отговорности ", сподели Джон Кразински.



Новият брой на сп. " Пийпъл " с артиста и режисьор на корицата ще излезе в петък.

През 1985 година Мел Гибсън е разгласен от изданието за първия " най-сексапилен жив мъж " на планетата ". Сред носителите на купата през годините са Брад Пит, Джордж Клуни, Дейвид Бекъм, Майкъл Б. Джордан, Джон Леджънд, Дуейн Джонсън, Пол Ръд, Пиърс Броснан, напомня Асошиейтед прес.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР