Акция на МВР в Пловдивско във връзка с усложнената обстановка

...
Акция на МВР в Пловдивско във връзка с усложнената обстановка
Коментари Харесай

Акция на МВР заради шарката край Пловдив

Акция на Министерство на вътрешните работи в Пловдивско по отношение на усложнената конюнктура с шарката по дребните преживни животни. Проверки има и на един от най-големите пазари за животни в региона – този в град Раковски.

" Проверяват се МПС-та и търговци, защото има възбрана за продажба, търговия и напредване на овце и кози. До момента не са установени нарушавания “.

Това сподели в предаването " Тази събота и неделя “ Георги Казаков от Икономическа полиция в Пловдив.

" Проверките текат към този момент от месец на всички регламентирани и нерегламентирани пазари. За този месец няма нарушавания, свързани с животни, има нарушавания, свързани със закона за придвижване по пътищата “, уточни още Казаков.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР