актрисата Мишел Уилямс разкри, че е приветствала бебешка дъщеря чрез

...
актрисата Мишел Уилямс разкри, че е приветствала бебешка дъщеря чрез
Коментари Харесай

Актрисата Мишел Уилямс потвърждава раждането на бебето дъщеря чрез сурогат

актрисата Мишел Уилямс разкри, че е приветствала бебешка щерка посредством заместител.

Актрисата, 44 -годишна възраст, която е омъжена за режисьора на Хамилтън Томас Каил, обсъждал с три деца под петгодишна възраст по време на появяването на чат шоуто Джимми онлайн. Който е родена по време на връзката си с починалия артист Хийт Леджър.

В отговор на комплимент на фигурата й от актрисата Тифани Хадиш, която се попълня за Кимел, звездата на Крик на Доусън сподели: „ Тогава аз би трябвало да дам огромен извик на Кристин, тъй като това последно бебе не пристигна през тялото ми. е с помощта на Кристин. Може би гледате там, тъй че благодаря ви Кристин.

„ Благодаря на Кристин, имам три под пет вкъщи. “

Обсъждайки по какъв начин се оправя с три дребни, тя сподели: „ Всичко е положително и под надзор. Аз съм работеща майка.

„ Вече имам виновността и не желая да отстранявам повече време от тях, само че разбирам, че би трябвало да попълня резервоара. “

Тя се пошегува, че е намерила решение,...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР