Акрам Бурас е оценяван на €1.2 милиона Халфът на Левски

...
Акрам Бурас е оценяван на €1.2 милиона Халфът на Левски
Коментари Харесай

В Алжир: Халф на Левски вдигна много цената си

Акрам Бурас е оценен на €1.2 милиона
Халфът на Левски Акрам Бурас е вдигнал съществено цената си.

Това бе маркирано в родината му Алжир.

Преди да облече екипа на сините 24-годишният полузащитник е бил оценен на към 700 000 евро, а в този момент сумата е 1.2 милиона от европейската валута, отбелязва порталът elraijesports.

„ Само за няколко месеца в българското състезание цената на Бурас се усили доста. Той блесна с екипа на Левски, който се е устремил към купата. Акрам бързо се утвърди в състава и сподели, че продължава с развиването си “, написаха в родината му.

Алжирецът пристигна на „ Герена “ в края на август предходната година. Сините се възползваха от ниската му откупна уговорка в МК Алжер и заплатиха 300 000 евро, с цел да го привлекат.

Основна заслуга по договорката имаше някогашният нападател на Левски Билал Бари. Нещо, което бе маркирано от основния скаут Красимир Петров.

Бурас е закрепостен титуляр в състава на Хулио Веласкес, като от началото на сезона изигра 25 дуела във всички шампионати, в които вкара два гола и направи четири асистенции.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР