Ако сте на пазара за луксозни бронирани SUV-та, то днес

...
Ако сте на пазара за луксозни бронирани SUV-та, то днес
Коментари Харесай

Запознайте се с бронирано BMW X7

Ако сте на пазара за първокласни бронирани SUV-та, то през днешния ден ще разгледаме едно предложение създадено от компанията Inkas, за базата на което е употребявано най-голямото BMW. Стандартното на външен тип X7 предлага отбрана от автоматизирани оръжия и ръчни гранати или BR6 равнище на отбрана.



Черното надвива във външния тип, а хромирани детайли не могат да бъдат открити на никое място, с изключение на по спиците на джантите. Стъклата също са затъмнени оптимално доста, без да пречат на видимостта от вътрешната страна, а дебелината им е много по-голяма от тази при истинския модел. В задната част багажника е изолиран от останалата част на интериора с дребна врата и защитно стъкло, а съгласно Inkas автоматизирани оръжия и до две гранати няма да са проблем за огромното SUV.



За да може да се оправи с по-тежките метали, от компанията са повишили мощността до 612 конски сили, по отношение на общоприетите 523, които обезпечава 4.4-литровият V8 на BMW. Окачването също е модифицирано, а акумулатора и сериозни за колата модули са предпазени в допълнение.



Екстри като система за филтриране на въздуха, нощно виждане, светлини и сирени, както и димна завеса могат да бъдат поръчани, за в допълнение успокоение на возещите се в бронираното X7 пасажери. За страдание не се загатва нищо за цената, само че тя сигурно няма да бъде проблем за клиентите насочили се към този вид возила.



Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР