Ако на стадиона в Мъглиж имаше табло, то едва ли

...

Арда размаза Тунджа, подобри рекорда от Свиленград

Ако на стадиона в Мъглиж имаше табло, то надали би съумяло да побере имената на голмайсторите на Арда. „ Сините” от Кърджали, които в този мач бяха в бели екип, безусловно прегазиха с 12:0 Тунджа-Ягода като посетители в мач от 19-тия кръг на шампионата на Югоизточната трета лига. Тимът на Елин Топузаков означи седем попадения още до почивката. Митко Плахов откри головата серия в 4-ата минута с бомбен удар от към 25 метра. По два гола осъществиха Беркай Халил и Джихат Кямил, с гол се регистрира и Наско Кръстев. Последното попадение за първото полувреме бе дело на Атанас Чепилов.

През втората част Арда заби още пет гола, дело на Митко Плахов, Влади Мисяк, на два пъти Димитър Алексиев и… автогол на вратаря на Тунджа. С тази победа Арда събра актив от 56 точки на върха в класирането, на 13 пункта пред втория Загорец, който обаче е с мач по-малко. Арда е най-резултатният отбор от всички в Трета лига с 93 маркирани попадения и позволени едвам 5.

До този миг отборът от Кърджали бе вкарвал 11 гола в един мач. Това се случи в дуела със Свиленград.