Ако искат още днес да се върнем пред вас медиите

...
Ако искат още днес да се върнем пред вас медиите
Коментари Харесай

Борисов: Направете усилия за връщане на здравия разум, иначе НС ще спре да работи

Ако желаят още през днешния ден да се върнем пред вас медиите и да отворим още веднъж тематика освен за Изборния кодекс. Вчера в Стокхолм арбитражът, за което Добрев предизвестява от месеци, одобри и осъди Финландия за 300 млн. евро по контракта за Газпром. Ако същия съд или сходен отсъди за България, ние ще би трябвало да платим над 2 милиарда лв.. Без парламент от кой бюджет ще извадят тез пари. Те не влизат в зала. Това е безконтролно. Това съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов, съобщи кореспондент на БГНЕС.

Направете старания за връщане на здравия разсъдък, в противоположен случай Народното събрание ще спре да работи, добави Борисов.

Политическа партия и Демократична България желаят избори, тъй като апокалипсисът след тях е безвъзвратен.

Ние от хартиената бюлетина няма да се откажем. Ние казахме видеонаблюдение по време на броенето на бюлетините, също така хората в СИК са хора на всяка една партия, в случай че не си имат вяра на хората, ние не сме отговорни. Ние сме “за ” машинно гласоподаване, само че както е в Съединени американски щати, а не по някакви венецуелски стандарти, съобщи още Борисов.

“И от страна на Българска социалистическа партия, ПП-та и ДБ-та са в изолираност. Ще има ли сполучлив трети мандат, ще има ли държавно управление. Няма по какъв начин единствено ние с 67 депутати да се държим отговорно. Ние предлагаме, предложенията са минали единствено в комисия, занапред ще минават в зала- там да създадат смяна. Не е въпросът обаче какво ще се одобри или не, въпросът е да се скрият ”, съобщи още Борисов.

“Ние победихме с техните вътрешни министри, с флашки, с техните изборни правила, с всичко. Днес Народното събрание няма да работи, няма да има държавно управление, против какво протестирате и какво се пробвате да извършите? Прав ли е Радев да има президентска република, прав е, откакто не можем да се разберем. Нека да върнем здравия разсъдък и да създадем всичко допустимо, с цел да се решат рецесиите ”, акцентира още Борисов. /БГНЕС
Източник: bgnes.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР