Ако има нещо, което е с ужасна репутация, независимо за

...
Ако има нещо, което е с ужасна репутация, независимо за
Коментари Харесай

Няма го дори в някои наши ресторанти, ето с какво хранят болните в Япония

Ако има нещо, което е с ужасна известност, без значение за коя страна става въпрос, това е болничната храна. Наскоро родила жена в Япония обаче прекатурва визиите ни за зле изглеждащите и безвкусни ястия, които сервират в лечебните заведения.

Тя снима 12-те ястия, които получава в родилното, а те наподобяват по-вкусни от храната в половината заведения за хранене, които в миналото сме посетили, показва BoredPanda.

Представянето на храната е от решаващо значение в Земята на изгряващото слънце и наподобява, че даже лечебните заведения одобряват тази културна традиция съществено.

Снимките станаха изключително известни. Вижте някои от тях:

Омурайсу (омлет, пълнен със зеленчуци и ориз), салата с макарони, пилешка чорба, пръстени от калмари, плодове, зелен чай



Паста с гъби, картофена салата, салата от броколи и бекон, пилешка чорба, плодове, самун, зелен чай



Сьомга, тофу, салата със Спанак, нато (ферментирали соеви кълнове), чорба мису, ориз, мляко



Сирене камембер и стафиди, пържено говеждо, картофено пюре, кабоча (супа от сладка тиква), корен от лотос с грейви сос, царевична чорба, ориз, салата, тирамису, плодове, портокалов сок, зелен чай



Източник: Profit.bg.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР