Ако има лидерска среща между ПП-ДБ и ГЕРБ, Кирил Петков

...
Ако има лидерска среща между ПП-ДБ и ГЕРБ, Кирил Петков
Коментари Харесай

Радомир Чолаков: Правителство може да има за 2 часа, ако Кирил Петков признае три неща

Ако има лидерска среща сред ПП-ДБ и ГЕРБ, Кирил Петков би трябвало да излезе пред медиите и да каже три неща - да се извини на Бойко Борисов за противозаконния арест, да се извини за измененията в Конституцията, които ни оставят без институции и да каже, че почита гласоподавателите на ГЕРБ и техния избор, това съобщи по bTV някогашният народен представител от ГЕРБ Радомир Чолаков.

„ Ако това стане, ще влязат на срещата и ще има държавно управление след два часа ”, разяснява той. Чолаков обаче акцентира, че Кирил Петков не може да направи тези самопризнания.

Бившият народен представител разяснява също, че най-хубавото, което може да направи Конституционния съд, е да анулира така наречен „ домова книга ”, само че да остави непрекъсваемостта на Народното събрание. Така въпреки всичко ще има парламентарен надзор и върху служебните държавни управления, предавани от президента, сподели Чолаков.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР