Ако е взел само райски газ и ЛСД, вероятно има

...
Ако е взел само райски газ и ЛСД, вероятно има
Коментари Харесай

За наркотиците и действието им: Експерти с коментар след трагедията в Благоевград

Ако е взел единствено божествен газ и ЛСД, евентуално има спомен за всичко, което се е случило. Той несъмнено е бил посъветван по този начин да каже, само че това може да се потвърди - аз мисля, че има цялостен спомен. Така разяснява трагичния случай от Благоевград психиатърът Веселин Герев.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР