Ако 2019 година е карта, искам сам(а) да си я

...
Ако 2019 година е карта, искам сам(а) да си я
Коментари Харесай

Моето обещание за 2019 г.

Ако 2019 година е карта, желая сам(а) да си я начертая. Да си направя проекти за това къде да пътувам и кого да обичам, какво ще работя и какъв брой ще се вълнувам от това, което другите мислят за мен.

Ако новата година бъде карта, сам(а) ще си я обрисувам. Ще мисля повече за себе си, няма да си давам празни обещания, а това, което кажа - ще направя, не от на следващия ден, ами от в този момент.

Ще имам планини от ентусиазъм, реки от любов и поля с фантазии. И минута няма да пропилея, с цялото си сърце ще обичам и ще пребивавам.

Обещах си!

Източник: Яж, чети, бит и пътувай
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР