Академик (Свищов) спечели в Червен бряг срещу Партизан с 1:0

...

„Студентите“ излъгаха Партизан накрая

Академик (Свищов) завоюва в Червен бряг против Партизан с 1:0 в дебюта на новия им треньор Радостин Александров. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Димитър Николов обезпечи триумфа в добавеното време на срещата. Стана равносилен мач. До почивката нямаше сериозни моменти пред двете порти. После домакините имаха най-малък превес. Леон Илиев пропусна да открие резултата на десетина метра от вратата в 60-ата минута. Георги Петков пък стреля неопределено с глава от близко. „ Студентите “ разчитаха на контраатаки и при последната сполучиха.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.