Академик (Свищов) разгроми едноименния тим на Дреновец с 8:0. Двубоят

...

Академик разби Дреновец – 8:0

Академик (Свищов) разгроми едноименния отбор на Дреновец с 8:0. Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат срещата стартира равностойно, като пред вратите имаше по две благоприятни условия за гол.
 Академик (Свищов) желае трета поредна победа Академик (Свищов) желае трета поредна победа
Този процес продължи до 25-ата минута, когато Божидар Матеев даде задатък на „ студентите “. В идващите 17 минути топката спря още три пъти в мрежата зад Юлиян Весков. По един път се разписаха Лилиян Маринов, Георги Йорданов и Александър Стоянов.
 Израстване е главната цел на Дреновец Израстване е главната цел на Дреновец
За същото време паднаха още три гола през втората част. Между 55-и и 71-ата минута точки бяха Матеев и два пъти влезлия като запаса Димитър Костадинов. Осмото попадение беше дело на различен авариен играч – Росен Серафимов.