Ахмед Доган не отговори на две неща, които вълнуват всички

...
Ахмед Доган не отговори на две неща, които вълнуват всички
Коментари Харесай

Константин Вълков: Доган не каза нищо за грозното говорене в политиката, което отчасти изниква от ДПС

" Ахмед Доган не отговори на две неща, които вълнуват всички отвън тези, които наблюдават директно политическия развой - това е възприятието на безотговорност и възприятието на неправда. Трябва да се поработи малко за повишение на справедливостта и повишение на наказуемостта ".

Това съобщи в утринния блок на Българска национална телевизия журналистът Константин Вълков във връзка конференцията на Движение за права и свободи през уикенда.

" Очаквах в речта на Ахмед Доган да чуя нещо за грозното говорене в политиката, което за жал изниква в една огромна част от неговата партия. Прости думи, обикновени, ниско равнище ", сподели още той по тематиката.

" Конституционната промяна трябваше да изчака. Тя легитимира неща, които все още не би трябвало да легитимира. Основният проблем на Политическа партия и Демократична България е че се пробват да уязвят ГЕРБ и Движение за права и свободи като прикачват Движение за права и свободи като придатък на ГЕРБ. Това е най-лесният и лекомислен метод да уязвиш съперника си и съгласно мен това е неточност. Грешка ще бъде в случай че правят отстъпка и по някоя от точките - по една дребна точка, по една запетая от меморандума. Една отстъпка от този меморандум какъвто и да е той, те са го поставили на масата, ще бъде неточност за тях. Те с този меморандум обявиха, че отиват на избори ", счита Вълков.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР