Агент на Имиграционната и митническа служба на САЩ (ICE) простреля

...
Агент на Имиграционната и митническа служба на САЩ (ICE) простреля
Коментари Харесай

Имиграционен агент застреля мексиканец в Хюстън

Агент на Имиграционната и митническа работа на Съединени американски щати (ICE) простреля смъртоносно мъж в Хюстън, докато негови сътрудници се опитвали да спрат транспортното му средство, се споделя в изказване на организацията, представена от Ройтерс.

Жертвата е разпозната като Лоренцо Салгадо Араухо - мексикански жител, който съгласно имиграционните е незаконен чужденец, опитващ се да избегне арест по време на профилирана интервенция.

Синът на убития мъж - Роналдо Салгадо, съобщи пред испаноезичната телевизионна станция Telemundo Houston, че татко му е бил прострелян, до момента в който е търсил служащи за наемане в региона. 

От Имиграционната и митническа работа на Съединени американски щати обаче оповестиха, че Лоренцо Салгадо " се е блъснал в транспортно средство на ICE, отказал е да следва голям брой устни команди и е опитал да прегази чиновник на имиграционната работа ".

" При самоотбрана нашият чиновник е стрелял с оръжието си. Шофьорът е ранен, откаран е до болница, само че е умрял от пострадванията си ", се споделя още в изказването на ICE.

 

 
 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР