Адвокатите на Кристиан Хорнър вече преговарят с Ред Бул за

...
Адвокатите на Кристиан Хорнър вече преговарят с Ред Бул за
Коментари Харесай

Хорнър иска Ред Бул да му плати 50 милиона долара

Адвокатите на Кристиан Хорнър към този момент договарят с Ред Бул за компенсацията, което той би трябвало да получи, откакто беше освободен от постовете, които заемаше
Хорнър има има контракт до 2030 година и се допуска, че желае погашение на заплатата му до края на договора - към 50 милиона $.

Самият Хорнър съобщи в речта си пред екипа на Ред Бул, че остава чиновник на Ред Бул, което значи, че той към момента получава заплата от компанията. Това обаче се преглежда като начало на процеса по преустановяване на контракта му, защото той към този момент не извършва това, за което е нает от компанията.

Според непотвърдена информация, заплатата на Хорнър е 10 милиона $ на година, само че занапред следва да се разбере дали шефовете на Ред Бул са подготвени да му изплатят всичките пари за 5 години напред. Също по този начин, към този момент се чуха догатки, че е доста евентуално бързо да се стигне до съглашение, в случай че Хорнър одобри половината от тази сума.

Също по този начин, времето не е в интерес на Хорнър - в случай че абсурдът със секс абсурда му избухне при влизането на делото в съда при започване на идната година, това ще е в ущърб на някогашния началник на отбора. А и в случай че се наложи Ред Бул да изплаща обезщетение на асистентката на Хорнър, то и това ще се отрази на парите, които Кристиан може да получи от компанията.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР