Адриан Андреев се класира за втория кръг на турнира за

...

Андреев схруска още един американец в Тексас

Адриан Андреев се класира за втория кръг на шампионата за мъже в Харлинген, щата Тексас, с награден фонд от 25 хиляди $. Андреев победи с 6:3, 6:3 Феликс Корвин от Съединени американски щати. Адриан завоюва четири следващи гейма от 2:3 до 6:3 по пътя към триумфа в първия сет. Във втората част Андреев постина четири пробива, с цел да затвори мача за 91 минути игра.

Във втория кръг Адриан ще играе против номер 8 в схемата Андрю Уотсън от Англия. Това беше трети следващ триумф без изгубен сет за родната тенис вяра. Преди това Андреев реализира победи в квалификациите - 6:4, 6:3 против Хънтър Хек от Съединени американски щати и 6:2, 6:2 против различен представител на домакините - Лейтън Алън. Това е първи шампионат за Андреев след травмата в лявата китка, която го принуди да се откаже на " Ролан Гарос " при започване на юни.