Адриан Андреев отпадна в първия кръг на турнира от сериите

...

Андреев загуби от бивш номер 17 в света на Чалънджър в Малага

Адриан Андреев отпадна в първия кръг на шампионата от сериите Чалънджър на твърда настилка в испанския град Малага с награден фонд 145 хиляди $. Българинът загуби от №5 в схемата и №93 в международната класация Алберт Рамос Виньолас от Испания с 6-4, 0-6, 7-5. Срещата продължи 2 часа и 31 минути.

В решеващата трета част Андреев изоставаше с 1:4, само че съумя да поведе с 5:4. При този резултат Адриан сервира за продобиване на мача и поведе с 30-15, само че позволи пробив за 5:5. Виньолас взе идващите два гейма, а с това и мача. Вчера Димитър Кузманов отстрани №119 в международната класация Корентен Муте от Франция и се класира за втория кръг. Днес Мико ще играе против италианеца Флавио Коболи. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg