АБИДЖАН, Кот д'Ивоар (АП) — Багдад Бунеджа отбеляза много късно,

...

Бунеджа отбеляза късно при равенството 2-2 на Алжир срещу Буркина Фасо на Купата на Африка

АБИДЖАН, Кот д'Ивоар (АП) — Багдад Бунеджа означи доста късно, с цел да понижи заплахата от втората поредна групова фаза на Алжир за Купата на африканските народи напуснаха, като избавиха тъждество 2-2 против Буркина Фасо в събота.

Феновете на Буркина Фасо към този момент честваха това, което смятаха, че е напредъкът на тима им към 1/8-финалите, когато Бунеджа се издигна високо, с цел да засече ъгъла на Адам Унас около вратаря Ерве Кофи в петата минута на добавеното време на второто полувреме.

Това беше вторият гол за Бунеджа, откакто той анулира удара с глава на Мохамед Конате от първото полувреме, като изравни малко след почивката.

Заместникът на Буркина Фасо Бертран Траоре вкара с нова дузпа за „ Жребците “. Нападателят на Астън Вила, който също означи късно при успеха с 1:0 над Мавритания, изпрати точния си удар в центъра на вратата в 71-ата минута на мача от група D.

Късният изравнителен гол на Bounedjah остави Буркина Фасо с четири точки след два мача, две пов...