Жена, спасена при наводненията във Валенсия, след като е била в капан под труп в продължение на три дни
87-годишна жена беше избавена, откакто беше в капан с тялото на мъртвата си снаха три дни след наводнението във Валенсия. Тя беше хваната в дома си в Масанаса покрай Валенсия.
Друга жена беше открита жива в кола в близкия Бенетучер, откакто спасителите чуха виковете й за помощ.
Вчера на доброволците беше подредено да стоят надалеч от близо дузина градове покрай Валенсия, които бяха най-силно наранени от наводнения, откакто за региона беше издадено ново предизвестие за времето.
Спасителните екипи търсят още жертви, блокирани в наводнени гаражи и коли във Валенсия по време на бурята, оставила повече от 200 жертви и 2000 изчезнали.
Източник: struma.com
КОМЕНТАРИ




