Трагедия в Приморско: Турист се удави в хотелски басейн
85-годишен екскурзиант от Чехия е открит умрял във външен басейн на хотел „ Приморско Дел Сол “ в Приморско, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи – Бургас.
Сигналът за случая е подаден към 15:44 ч. в четвъртък в Районното ръководство в града.
По първична информация детето е било във водата, когато е влезнало във външния басейн на хотела и е направило няколко опита да плува. Малко по-късно тялото му се е отпуснало и е потънало.
Сигналът за случая е подаден към 15:44 ч. в четвъртък в Районното ръководство в града.
По първична информация детето е било във водата, когато е влезнало във външния басейн на хотела и е направило няколко опита да плува. Малко по-късно тялото му се е отпуснало и е потънало.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




