Чех се удави в басейн в Приморско
85-годишен чешки екскурзиант се удави в басейн в хотел в Приморско, научи ФОКУС .
Сигналът за нещастието е подаден през вчерашния ден малко преди 16:00 ч. в РПУ-то в града. Инцидентът е станал в хотел " Приморско Дел Сол ".
Мъжът е дошъл у нас на 23 юни.
Той влязъл във външния басейн, направил няколко загребвания в опит да плува, след което тялото му се отпуснало и потънало във водата.
Пристигналият на място екип на Спешна помощ единствено установил гибелта на чешкия жител.
Тялото му е откарано за аутопсия в поделение " Съдебна медицина " към УМБАЛ – Бургас.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Това е втори сходен случай единствено за последните няколко дни,.
Сигналът за нещастието е подаден през вчерашния ден малко преди 16:00 ч. в РПУ-то в града. Инцидентът е станал в хотел " Приморско Дел Сол ".
Мъжът е дошъл у нас на 23 юни.
Той влязъл във външния басейн, направил няколко загребвания в опит да плува, след което тялото му се отпуснало и потънало във водата.
Пристигналият на място екип на Спешна помощ единствено установил гибелта на чешкия жител.
Тялото му е откарано за аутопсия в поделение " Съдебна медицина " към УМБАЛ – Бургас.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Това е втори сходен случай единствено за последните няколко дни,.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




