Зимен празник в Бодрост: Музика, игри и снежни забавления на 8-ми февруари
8 ФЕВРУАРИ (СЪБОТА) ЗИМЕН ПРАЗНИК – БЛАГОЕВГРАД В СКИ ПАРК „ КАРТАЛА “.
В 11:00 часа в местността Бодрост край Благоевград ще се трансформира в сцена на зимно забавление, с цел да отпразнуваме зимата и да се забавляваме. Събитието, което ще се организира при „ Старата чайна “, дава обещание доста музика, занимания, снежни игри и изненади за дребни и огромни.
За децата е обезпечен безвъзмезден достъп до бейби занимания, които ще работят през целия празник. Организаторите са подготвили надпревари по ски слалом – мини, сноуборд слалом, пързаляне с шейни и изтегляне на въже, които ще обезпечат незабравими моменти и положително въодушевление.
Събитието е превъзходен мотив да се насладите на кристално чистия планински въздух, неповторимата природа и отличните условия за зимен спорт и туризъм, които предлага регионът на Благоевград
За улеснение на искащите да се включи, е обезпечен публичен превоз до местността „ Картала “. 19-местен рейс потегля всяка събота и неделя от Младежкия дом в 7:30 ч. и 15:00 ч., а противоположните курсове са в 13:00 ч. и 16:00 ч.




