78-годишен мъж загина, след като дърво смачка кола по време на смъртоносна буря
78-годишен мъж беше погубен, откакто падащо дърво се блъсна върху колата му в придвижване по време на влажна и ветровита заран на Вторник, съгласно полицията.
Старшият, разпознат от локалните отчети като Хърбърт Лий Уилямс, е карал своя бял Mercedes-Benz в източна посока по автомагистрала 54 в окръг Клейтън в Джорджия малко преди 10 часа сутринта. когато огромно дърво се срутило над и върху автомобила му, се споделя в изказване на полицейското ръководство на окръг Клейтън. Инцидентът е станал на към 18 благи южно от Атланта в Джоунсбъро.
Полицията сподели, че когато пристигнала на място, разкрила дървото да лежи на предното стъкло на седана с четири порти с Уилямс вътре.
78-годишен мъж почина по време на мощна стихия във вторник, когато падащо дърво се блъсна върху колата му. Инцидентът е станал на към 18 благи южно от Атланта в Джоунсбъро. (Clayton County PD/LOCAL NEWS X /TMX)
Снимка, оповестена от полицейското ръководство на...
Прочетете целия текст »




