75-годишна жена е в болница с множество наранявания след побой

...
75-годишна жена е в болница с множество наранявания след побой
Коментари Харесай

75-годишна жена е в болница след жесток побой от свой роднина

75-годишна жена е в болница с голям брой пострадвания след побой от собствен родственик в Благоевград, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Благоевград.

Със заповед за задържане до 24 часа е арестуван 43-годишен благоевградчанин, който към 21:50 часа на 24 май 2026 година на автобусна спирка в ж.к. „ Еленово “ в Благоевград е нанесъл удари с ръце и крайници на 75-годишна негова родственица.

Жената е настанена за лекуване в МБАЛ-Благоевград с комоцио, мозъчен оток и разнообразни травматични увреждания на вътрешните органи. По случая е формирано досъдебно произвеждане.

Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР