Възрастен мъж се удави след прилошаване на плаж в Китен
75-годишен мъж се е удавил на на Южния плаж в Китен, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Бургас.
Случаят е от следобеда на 19 юни. Възрастният пловдивчанин бил на плаж дружно със брачната половинка си. По нейни данни целия ден били изложени на слънце, като при влизането на мъжа във водата му прилошало, в резултат на което паднал и се удавил.
Тялото му е изпратено за аутопсия в болница в Бургас.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Случаят е от следобеда на 19 юни. Възрастният пловдивчанин бил на плаж дружно със брачната половинка си. По нейни данни целия ден били изложени на слънце, като при влизането на мъжа във водата му прилошало, в резултат на което паднал и се удавил.
Тялото му е изпратено за аутопсия в болница в Бургас.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




