73-годишна жена е станала жертва на измама по схемата за

...
73-годишна жена е станала жертва на измама по схемата за
Коментари Харесай

73-годишна жена от Дупница стана жертва на интернет измама за над 18 000 евро

73-годишна жена е станала жертва на машинация по схемата за " бързо замогване “ посредством вложения в интернет. За ФОКУС от Областна дирекция на Министерство на вътрешните работи – Кюстендил оповестиха, че сигналът за измамата е подаден в Районното ръководство в Дупница.

Потърпевшата е обяснила пред служителите на реда, че е попаднала на онлайн реклама, предлагаща висока рентабилност при вложение в разнообразни фондове. След като е изтеглила мобилно приложение, посочено в обявата, тя е превела сумата от 18 115 евро.

По случая е формирано досъдебно произвеждане в районно управление (на МВР) – Дупница, известена е Районната прокуратура. Работата по определяне на причинителите продължава.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР