Възрастна жена е в тежко състояние след взрив на газова бутилка
72-годишна жена е потърпевша тежко при гърмеж на газова бутилка в Смолян, оповестяват от полицията.
Ударната вълна е избила дограмата на жилището и е изплашила хората в квартала.
Жената е превозена в болница.
Ударната вълна е избила дограмата на жилището и е изплашила хората в квартала.
Жената е превозена в болница.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




