72-годишен мъж почина вчера след катастрофа на пътя между селата

...
72-годишен мъж почина вчера след катастрофа на пътя между селата
Коментари Харесай

Шофьор помете двама пешеходци край Шумен , единият почина

72-годишен мъж умря през вчерашния ден след злополука на пътя сред селата Мараш и Салманово, оповестиха от Областната дирекция (ОД) на Министерство на вътрешните работи - Шумен. Сигнал за злополуката е признат в дежурната част на полицията към 7:45 часа на 11 август. Екип на " Пътна полиция " е ориентиран към случая незабавно.

На място е открито, че водач на кола с шуменска регистрация е изгубил надзор на десен завой, излязъл е от пътя и е блъснал двама пешеходци на 72 и 59 години, от село Мараш, и овца, допълват от ОД на Министерство на вътрешните работи.

За обзор в шуменската болница е откаран 72-годишният мъж, който малко по-късно умрял. Шофьорът, 60-годишен, е дееспособен, пробите му за алкохол и наркотични субстанции са негативни. Образувано е досъдебно произвеждане, допълниха от полицията.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР