72-годишен мъж е с опасност за живота след пътен инцидент

...
72-годишен мъж е с опасност за живота след пътен инцидент
Коментари Харесай

Възрастен пешеходец е с опасност за живота след инцидент на кръстовище в Плевен

72-годишен мъж е с заплаха за живота след пътен случай в Плевен, оповестиха от полицията в града.

Той е бил блъснат от автомобил „ Опел “ на кръстовището на бул. „ Христо Ботев “ и ул. „ 10-ти декември “ към 10:00 часа през вчерашния ден. Пешеходецът пресичал вярно, само че преимуществото му било отнето от 57-годишния водач .

Пострадалият е превозен в болничното заведение в Плевен , където е диагностициран с мозъчна контузия . Настанен е за лекуване в клиниката по неврохирургия за наблюдаване и с заплаха за живота.

Водачът на лекия автомобил е пробван за приложимост на алкохол с техническо средство, като тестът му е негативна . На пешеходеца е взета кръвна проба за химическо проучване. Уведомен е дежурен прокурор при Районна прокуратура-Плевен. На местопроизшествието е осъществен оглед . Образувано е досъдебно произвеждане.

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР