7-месечно бебе се задуши в заключена кола
7-месечно бебе се е задушило, откакто е било оставено в парещ автомобил в щата Тенеси, оповестяват управляващите, представени от ABC News.
Служители на реда са се отзовали в сряда на сигнал за бебе без признаци на живот в кола пред библиотеката в Монтерей, осведоми шерифският отдел на окръг Пътнам.
Бебето може да е било оставено в колата в продължение на часове, с изключен мотор и вдигнати прозорци.
Температурата е достигнала към 27°C в сряда в Монтерей, който се намира на към 145 км източно от Нашвил. Разследването по случая продължава.
Това е вторият случай на гибел на дете, оставено в парещ автомобил, за годината в Съединени американски щати, напомня БТВ.
Най-малко 1 172 деца в Съединени американски щати са умряли в горещи коли от 1990 година насам, оповестиха от организацията.




