Трагедия край Перник: 62-годишен мъж загина с АТВ в гориста местност
62-годишен столичанин е открит мъртъв в гориста околност в ковачевското с. Светля. Това оповестиха от пресцентъра на.
На 20 декември малко след 20:00 ч. чиновниците на полицията в Радомир са били алармирани от 60-годишна столичанка , която съобщила, че 62-годишният ѝ брачен партньор е излязъл към 15:00 ч. от вилата им в селото с АТВ и не се е прибрал. Незабавно бил образуван щаб и подхванати дейности по издирването на мъжа.
В акцията, с изключение на полицейски чиновници, се присъединили и доброволци от Аварийно-спасителния отряд при Община Перник. Започнало претършуване на региона и към 03:00 ч. мъжът бил открит в гориста околност над селото, затиснат от АТВ-то и умрял .
Извършен е оглед в наличието на правосъден доктор, като не са открити следи от принуждение. Тялото е превозено в Съдебна медицина в Перник за аутопсия и е формирано досъдебно произвеждане.
Присъединете се към нашия
Мария Цънцарова удостовери: свалена съм от ефир на bTV




