Мъж е в реанимация с опасност за живота след тежък инцидент на АМ "Тракия" в Бургаско
62-годишен мъж пострада тежко след независима злополука на Автомагистрала " Тракия ", научи ФОКУС .
Инцидентът е станал през вчерашния ден малко след 19:00 ч. на 317-тия км. в посока Бургас.
Пострадалият е карал товарен автомил, над който губи надзор. Возилото излиза вдясно от пътното платно, блъска се в мантинелата и се обръща в спешната лента.
В разследване на удара лидерът е с политравматизъм.
Настанен е за лекуване в поделение " Реанимация " на ямболската болница, с заплаха за живота.
От ПТП са нанесени материални вреди както по МПС, по този начин и по пътната инфраструктура.
Инцидентът е станал през вчерашния ден малко след 19:00 ч. на 317-тия км. в посока Бургас.
Пострадалият е карал товарен автомил, над който губи надзор. Возилото излиза вдясно от пътното платно, блъска се в мантинелата и се обръща в спешната лента.
В разследване на удара лидерът е с политравматизъм.
Настанен е за лекуване в поделение " Реанимация " на ямболската болница, с заплаха за живота.
От ПТП са нанесени материални вреди както по МПС, по този начин и по пътната инфраструктура.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




