59-годишен охранител на Центъра за спешна медицинска помощ в София

...
59-годишен охранител на Центъра за спешна медицинска помощ в София
Коментари Харесай

Мъж и жена пребиха 59-годишен охранител на Спешната помощ в София

59-годишен охранител на Центъра за незабавна здравна помощ в София е бил атакуван и пребит. Престъплението е осъществено към 22:30 часа в сряда. Полицията е задържала нападателите.

От Спешна помощ прецизирали пред NOVA, че потърпевшият мъж е откаран в болница „ Пирогов ” с избити зъби и разкъсно-контузна рана на лицето. Той е прегледан и освободен за домашно лекуване. Пострадалият бил удрян с юмруци и ритници, оповестиха за Българска телеграфна агенция от Центъра за незабавна здравна помощ - София.

„ Задържани са мъж и жена на възраст сред 30 и 40 години. Двамата пристигнали в Центъра, като най-вероятно желали доктор да прегледа някого. Спешна помощ не е болница и няма стационар - всички медици са по колите за спешна помощ на адреси. Когато охранителят им изяснява това, мъжът прескача турникета на входа и го пребива. Удрял го е с юмруци, ритници и със стола му ”, съобщи представителят на Спешна помощ Катя Сунгарска. Пострадалият имал тежки пострадвания по главата и хематоми.


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР