58-годишен мъж е задържан, след като залял съпругата си с

...
58-годишен мъж е задържан, след като залял съпругата си с
Коментари Харесай

„Ще те запаля“: Арестуваха мъж, залял съпругата си с бензин

58-годишен мъж е арестуван, откакто залял брачната половинка си с бензин и я заплашил с ликвидиране. Софийската районна прокуратура към този момент е повдигнала обвинявания против мъжа.

Посегателството е осъществено на 3 декември към 20:00 часа в блок в столичния квартал „ Свобода “. Жертвата веднагаподала сигнал в полицията.

По случая е формирано досъдебно произвеждане за закононарушение, за което се планува затвор до 6 години. Според прокуратурата то е осъществено в изискванията на домашно насилие и заплахата била предшествана от устен, психическии физически тормоз наджената.

Задържаният В.С. е осъждан. Предвид заплахата да извърши друго закононарушение, той е арестуван за период до 72 часа. Наблюдаващият прокурор е внесъл искане в Софийския областен съд за установяване на мярка „ задържане под стража “.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР