Задържаха полицай, шофирал пиян в Стара Загора
56-годишният чиновник на Министерство на вътрешните работи е управлявал персоналния си автомобил отвън работно време
Служител на Министерството на вътрешните работи е хванат да кара след приложимост на алкохол тази нощ, оповестиха от ОДМВР - Стара Загора. Мъжът е управлявал лек автомобил " Субару ", когато е бил спрян за рутинна инспекция в извънработно за него време.
РЕКЛАМА
Служител на Министерството на вътрешните работи е хванат да кара след приложимост на алкохол тази нощ, оповестиха от ОДМВР - Стара Загора. Мъжът е управлявал лек автомобил " Субару ", когато е бил спрян за рутинна инспекция в извънработно за него време.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com
КОМЕНТАРИ




