5-годишно дете се издирва в района на Кюстендил. Маурисио е

...
5-годишно дете се издирва в района на Кюстендил. Маурисио е
Коментари Харесай

Издирват 5-годишно дете в района на Кюстендил

5-годишно дете се търси в региона на Кюстендил. Маурисио е забелязан за последно към 21:00 часа в понеделник вечерта в местността „ Черешарниците " край село Скриняно. Оттогава детето е в неопределеност.

Властите са реагирали неотложно и незабавно е почнало издирването на момчето. Отзовали са се от " Гранична полиция ", както и чиновници на полицията, които през цялата нощ не са прекъсвали търсенето. Кметът на Кюстендил Огнян Атанасов прикани и доброволци да се включат в издирването, което към този момент продължава на дневна светлина.

По информация на NOVA детето не приказва, което би затруднило вероятно подаване на знак, в случай че към него има хора, които го търсят. В акцията към този момент са включени и дронове, а се чака и аероплан, с който регионът да бъде обходен от въздуха, с цел да се търсят възможни следи от момчето. Засега обаче такива няма.

Районът, който се претърсва, обгръща местностите към село Скриняно, както и към селата Соволяно и Шишковци. Става дума за доста огромна територия, като се позволява, че детето е могло да се отдалечи в границите на часовете, през които е в неопределеност.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР