Ямболия с „БМВ“ кара посред бял ден дрогиран по улиците на Несебър
47-годишен мъж от Ямбол е бил хванат дрогиран в Несебър . Той е бил спрян за инспекция към 11:50 часа през вчерашния ден в несебърския квартал „ Чайка “, оповестиха през днешния ден от.
Мъжът е карал „ БМВ Х 5 “. Оказало се е, че е седнал зад кормилото след използването на опиати. Тестът на място е бил позитивен за метамфетамин .
При осъществения персонален обиск в него е било открито още количество дрога с тегло към 1 грам . Водачът е бил задържан за период от едно денонощие. По случая е формирано бързо произвеждане.
Присъединете се към нашия
18-годишно момиче изскочи на пътя в Бургас и бе пометено от кола
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




